Usługi Szyte na Miarę

Nie jesteś pewny, czy Twoje stylizacje są udane? Chcesz poprawić swój wizerunek w firmie? Zauważyłeś, że znajomi ubierają się inaczej i nie chcesz odstawać? Przyszła pora na zmianę swojego stylu? Nie wiesz co do Ciebie pasuje, a co nie? Masz problemy z doborem kolorów?

Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić detale, czy przebudować szafę – jesteśmy dla Ciebie.

Żeby sprostać wszelkim wyzwaniom, naszą pomoc podzieliliśmy na trzy rozdziały: Weryfikację, Szafę i Zakupy Szyte na Miarę. Przed nimi, spotkanie wstępne, na którym poznamy się i określimy Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Po ustaleniu zakresu naszego wsparcia otrzymasz wycenę, dzięki której od początku będziesz miał pewność co i ile Cię kosztuje. 

Gwarantujemy pełną przejrzystość naszych poczynań.

Spotkanie biznesowe

Weryfikacja Szyta na Miarę

Pierwszym rozdziałem naszej współpracy jest weryfikacja. Poznasz swoje mocne oraz słabe strony. Określimy twój typ urody oraz sylwetki. Dostosujemy paletę barw oraz kroje ubrań. To wszystko zgodnie z Twoim charakterem i stylem bycia. Naszym celem jest dobrze Cię ubrać, a nie przebrać za kogoś innego. Spotkanie właściwe kończy się otrzymaniem szczegółowego raportu, w którym podsumujemy wiedzę zdobytą na spotkaniu w formie przewodnika po Twoim stylu.

Szafa Szyta na Miarę

Drugim rozdziałem jest analiza Twojej szafy. Wszyscy mamy ubrania, których już nie nosimy, ale trzymamy je z sentymentu. Większość z nas ma takie, które zaburzają wygląd pozostałych. Powstrzymywanie się przed zmianą, to błąd. Wspólnie przyjrzymy się zawartości Twojej szafy, by wyeliminować te rzeczy, których nie chce używać „nowy Ty”. Zwrócimy uwagę na kolory, kroje i materiały, dzięki czemu zyskasz pewność, że ubrania działają na Twoją korzyść.

Zakupy szyte na miare

Zakupy Szyte na Miarę

Trzecim rozdziałem są wspólne zakupy. Przed wyjściem określimy potrzeby i wymagania, by później wspólnie wybrać ubrania, które je spełnią. 

Nasza dogłębna wiedza o rynku i wcześniejsza Analiza Szyta na Miarę pozwoli nam nie tylko zrobić zakupy sprawnie, ale też zaoszczędzić pieniądze unikając elementów zbędnych. Przy okazji pokażemy, na co warto zwracać uwagę, a czego unikać. 

e-Dyżur Szyty na Miarę

Jeśli powyższy proces to zbyt dużo, a jedyne czego potrzebujesz, to konkretne podpowiedzi podczas jednego wyjścia na nagłe zakupy — rozumiemy! Wtedy to e-Dyżur Szyty na Miarę jest dla Ciebie. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, połączymy się z Tobą i online rozwiejemy wszelkie zakupowe wątpliwości.

online szyci na miare
dress code

Wizerunek Firmy Szyty na Miarę

Oferujemy również usługi dla firm. Na życzenie tworzymy firmowy dresscode oraz wystawiamy vouchery na kompleksową usługę z zakresu wszystkich trzech rozdziałów, które kapitalnie sprawdzają się jako bonus lub wyróżnienie dla pracownika. Osoba obdarzona takim voucherem musi jedynie ustalić z nami datę.

Logo Szyci na Miarę

Skontaktuj się, by omówić Twoje potrzeby:

  • tel. 781 308 134
  • email: kontakt@szycinamiare.pl

Świadczymy usługi na terenie miast: Kraków, Warszawa oraz Lublin

 

# Stylista Kraków
# Personal shopper Kraków
# stylista męski 
Kraków
# ubiorę cię 
Kraków
# doradca wizerunku 
Kraków