O nas

Cieszymy się, że tu jesteś.

Jeśli trafiłeś tutaj, bo twój znajomy ma wesele i nie wiesz jaki garnitur kupić, bo przecież jako świadek musisz wyglądać dobrze, a moda męska nigdy Cię nie interesowała, 

Cieszymy się, że tu jesteś.

Jeśli moda męska to Twoja pasja i zaciekawiły Cię tematy przez nas poruszane, 

Cieszymy się, że tu jesteś.

Jeśli masz wątpliwości, czy wybrane ubrania będą do siebie pasowały, bo moda męska może i Cię interesowała, ale nigdy nie wszedłeś głębiej w temat, 

Cieszymy się, że tu jesteś.

Szyci na Miarę to blog o modzie męskiej dla każdego z Was. Niezależnie od tego czy jesteś pasjonatem mody, gościem przed zakupami w potrzebie, brakuje Ci pomysłu na stylizację czy zabłądziłeś w internecie. Moda męska to skomplikowany temat, który potrafi sprawić wiele kłopotu. Lecz znając jej tajniki, możemy znacząco poprawić nasz wizerunek. Oprócz mody męskiej poruszamy inne tematy, lecz wszystkie powiązane są z tym światem.

Szyci na Miarę to Ireneusz Głuski i Bartłomiej Gdula. Nasza pasja do mody męskiej zaczęła się gdy mieliśmy okazję pracować w salonie z modą premium. Od tamtej pory bezustannie zgłębiamy swoją wiedzę o tajnikach tego świata i dzielimy się tym, czego się dowiemy. W niektórych kwestiach mówimy jednym głosem, w innych świat mody męskiej stanowi dla nas temat do dyskusji. Dzięki temu, że mamy różne typy urody i kompletnie rozbieżne sylwetki, nie patrzymy na wzory, kroje i kolory z tej samej perspektywy. Co za tym idzie, to co nas inspiruje w modzie męskiej, daje diametralnie różne efekty.

Od doradzania klientom, przez pomaganie znajomym do dzielenia się wiedzą i przemyśleniami z Wami. Nasza pasja do mody męskiej wiodła nas różną drogą.

Cieszymy się, że współdzielicie ją z nami.

Bartłomiej Gdula

Był czas gdy Bartek losowo brał z szafy pognieciony czarny t-shirt i zasadniczo uważał, że to jedyny słuszny wybór. Teraz jako doświadczony specjalista sprzedaży w branży fashion preferuje business casual. Czas wolny spędza, obserwując i analizując działania marek odzieżowych. Oprócz mody pasjonuje go muzyka. Nie tylko tworzona przez innych, ale też przez niego samego.

Ireneusz Głuski

Gdy Bartek nosił pogniecione t-shirty, Irek miał długie włosy i pełno koszul w kratę. Teraz swoją wiedzą z zakresu sprzedaży i biznesu wspomaga rozwój firm w Wielkiej Brytanii jako Business Developer. Mieszkanie w UK nie wpłynęło jednak na jego styl, a jedynie utwierdziło go w przeświadczeniu, że moda męska w wydaniu angielskim jest dla niego. W wolnym czasie pasjonuje się motoryzacją, psychologią w biznesie oraz wspiera projekty znajomych radą.