O autorze

Cieszę się, że tu jesteś.

Jeśli trafiłeś tutaj, bo twój znajomy ma wesele i nie wiesz jaki garnitur kupić, bo przecież jako świadek musisz wyglądać dobrze, a moda męska nigdy Cię nie interesowała, 

Cieszę się, że tu jesteś.

Jeśli moda męska to Twoja pasja i zaciekawiły Cię tematy tu poruszane, 

Cieszę się, że tu jesteś.

Jeśli masz wątpliwości, czy wybrane ubrania będą do siebie pasowały, bo moda męska może i Cię interesowała, ale nigdy nie wszedłeś głębiej w temat, 

Cieszę się, że tu jesteś.

Szyci na Miarę to blog o modzie męskiej dla każdego z Was. Niezależnie od tego czy jesteś pasjonatem mody, gościem przed zakupami w potrzebie, brakuje Ci pomysłu na stylizację czy zabłądziłeś w internecie. Moda męska to skomplikowany temat, który potrafi sprawić wiele kłopotu. Lecz znając jej tajniki, możemy znacząco poprawić nasz wizerunek.

Szyci na Miarę tworzy Ireneusz Głuski. Jego pasja do mody męskiej zaczęła się gdy miał okazję pracować w salonie z modą premium. Od tamtej pory bezustannie zgłębia swoją wiedzę o tajnikach tego świata. Od doradzania klientom, przez pomaganie znajomym do dzielenia się wiedzą i przemyśleniami z Wami.

Portret Irka w wykonaniu Justyny Kucharskiej (www.jkucharska.com)

Ireneusz Głuski

Dawno temu, Irek miał długie włosy i pełno koszul w kratę. Teraz swoją wiedzą z zakresu sprzedaży i biznesu wspomaga rozwój firm w Wielkiej Brytanii jako Business Developer. Mieszkanie w UK nie wpłynęło jednak na jego styl, a jedynie utwierdziło go w przeświadczeniu, że moda męska w wydaniu angielskim jest dla niego. W wolnym czasie pasjonuje się motoryzacją, psychologią w biznesie oraz wspiera projekty znajomych radą.

Enable Notifications    OK No thanks