O nas

Szyci na miarę to blog tworzony z pasji, a nie z potrzeby. Blogów o modzie, motoryzacji czy muzyce znajdziesz w sieci mnóstwo, ale żaden z nich nie będzie pisany przez nas. Gwarantujemy rzetelne informacje i faktyczne opinie — nawet, jeśli nie będą zgodne ze zdaniem większości.
To nasz dom, do którego Cię zapraszamy.

W atelier masz szansę poznać nasze spojrzenie na szeroko rozumianą modę męską. Kanony, poradniki, nowości, ale też opinie i propozycje.
W studio pojawiać się będą wpisy o muzyce. Nie tylko tej najnowszej, ale też lekko zakurzonej. Do swojej audioteki zaprasza Cię Bartek, który czasem przedstawi mniej powszechny gatunek muzyki, a innym razem skupi się na jednym utworze.
W garażu rozmawiamy o samochodach i wszystkim, co z nimi związane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą klasyki zza oceanu ze skrzydłami na bagażniku oraz elektryzujące nowości dla technokratów. Klucze do garażu ma Irek, ale i tak nigdy się nie zamyka…to znaczy garażu — nigdy nie zamyka garażu.


Nie zależnie od tego, czy będziesz na bieżąco śledził wszystkie pokoje, czy od czasu do czasu wpadniesz w odwiedziny do jednego działu — serdecznie zapraszamy każdego z was. Osobno.
W końcu to zaproszenie jest… Szyte na miarę.