e-Dyżur Szyty na Miarę
Atelier

e-Dyżur Szyty na Miarę #1

Wstęp

Jak wiecie, od 3 Listopada 2019 w życie weszły nasze Usługi. Jedna z nich jest e-Dyżur Szyty na Miarę. To wygodne rozwiązanie, które dodatkowo jest idealne dla osób, które nie mieszkają w naszym „fizycznym zasięgu”. W takiej sytuacji jest Konrad, który od jakiegoś czasu mieszka poza granicami kraju. Od wielu lat przyjaźni się ze mną, a od kilku również z Bartkiem. Nasz blog przypadł mu do gustu. Wiem, bo na bieżąco dzielił się ze mną swoimi przemyśleniami dotyczącymi publikowanych materiałów. Jest również słuchaczem podcastu, który towarzyszy mu podczas domowych porządków i w drodze do pracy. 

Jakiś czas temu Konrad zwrócił się do mnie z pytaniem, czy nie potowarzyszylibyśmy mu na zakupach. 

Plan zakładał połączenie się online i wybranie „we trzech” na zakupy. Zakupy były istotne, ponieważ Konrad jest w trakcie przebudowy swojej garderoby. Co więcej, elementy, które mieliśmy razem wybrać, są bazą do wielu przyszłych stylizacji, które wspólnie omówiliśmy. 

Jak poszło? Myślę, że najlepiej będzie zapytać Konrada:

Cześć, nazywam się Konrad, obecnie pracuję w jednej z topowych firm produkujących komputery, od laptopów domowych aż po serwery korporacyjne. Irka poznałem jeszcze w czasach szkoły średniej, natomiast Bartka kilka lat później (notabene również przez Ireneusza). Od momentu kiedy stworzyli oni bloga “Szyci na miarę” śledzę go na bieżąco, ponieważ chciałem poprawić swój styl.

Z uwagi na wielkość zakupów, które ostatnio zaplanowałem, postanowiłem poprosić ich, aby pomogli mi zdecydować, czy kolejne ubrania, które chcę zakupić, będą dobrym wyborem. Prośba ta była strzałem w dziesiątkę, ponieważ dzięki ich poradom uniknąłem między innymi zakupu płaszcza, który w mojej ocenie był dobry, a po konsultacji okazało się, że nie jest on dedykowany osobom o mojej sylwetce. Jest to jeden z przykładów, ponieważ na wspomnianych zakupach kupiłem dużo więcej i przy każdym wyborze dostawałem świetny feedback dotyczący samego elementu ubioru, jak i ogólnego dopasowania do reszty zestawu, który na sobie posiadałem. Dzięki temu udało mi się kupić ubrania, z których powstają dobre stroje, a przyłożenie wagi do materiałów powinno zagwarantować dużo dłuższy okres użytkowania.

Jestem bardzo zadowolony z wiedzy zdobytej dzięki portalowi oraz porad, które zostały mi udzielone. Efekty moich zakupów możecie znaleźć na poniższych zdjęciach. Sami oceńcie – czy widać różnicę?

Konrad przed zakupami
Konrad przed zakupami
Konrad po zakupach
Konrad po zakupach

Podsumowanie

To, że Konrad zwrócił się do mnie o pomoc, przyprawia mnie o dumę. Dziękuję mu nie tylko za zaufanie, ale też za zaangażowanie w powstanie tego krótkiego, podsumowującego tekstu, który niejako otwiera nowy rozdział w działalności Szytych na Miarę. 

Loading Facebook Comments ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Enable Notifications    OK No thanks